kaşmir,kurutemizleme,yıkama,ütü
Dekorasyon Mimarlık Tasarım
Yazı Detayı
17 Ağustos 2020 - Pazartesi 19:09
 
MİLLİYETÇİLİK NEDİR?
Öztürk ÇAKIR
 
 

Bugün pazaRTEsi,Sevgili dostlar,Milliyetçilik Milli duygudur,sağ ile sol ile bağdaştırmamak lazım,Milliyetçilik Ülke ve Vatan meselesidir.

 

Eğerki bizler Türkiyede yaşıyorsak Türkiye Milliyetçisi olacağız,olmak mecburiyetindeyiz,Vatanımıza bir müdalahe gördüğümüz anda Milli duygularımızın kabarmasıdır,ona müdahale etmemizdir Milliyetçilik.Ülke ve Vatan menfaatlerini düşünüyorsak,işte tamda orada Milliyetçi olacağız,olmak mecburiyetindeyiz,gerisi teferruattır diyeceğiz.

 

Oruç Reis gemimiz akdenizde araştırma yapıyorsa,Fatih gemimiz sondaj çalışmaları yapıyorsa,ne işi var onların orada,komşularımızla kötü olmaya ne gerek var diyebiliyorsak biz Milliyetçi olamayız.Dedim ya Milliyetçilik Ülke ve Vatan menfaatlerini savunuyorsak,dış güçlere karşı birlik beraberlik içinde oluyorsak,işte tamda budur Milliyetçilik.

 

Bende böyle Milliyetçiliği savunuyorum,Allahıma şükürler olsun,ben böyle Milliyetçiyim.abd başkan adayı joe biden ben başkan olduğumda Erdoğanı,dostlarımla darbe ile değil,seçim ile indireceğiz diyebiliyorsa,burada suskun kalıyorsak,sen kimsin bizim içişlerimize karışıyorsun diyemiyorsak,kusura bakmayın orada Milliyetçi değilde,tamda Vatan haini olmaya adayız demektir,Buda benim Milliyetçilik anlayışımdır,bilmem anlatabildimmi... Hoşca Kalın,Ülke Vatan Milliyetçiliğinde Kalın. Hayırlı Haftalar Diliyorum Efendim...

 
Etiketler: öztürk, çakır, milliyetçilik
Yorumlar
Yazarın Diğer Yazıları
Haber Yazılımı