kaşmir,kurutemizleme,yıkama,ütü
Dekorasyon Mimarlık Tasarım
Haber Detayı
01 Kasım 2020 - Pazar 16:52
 
Mehmet Çilingiroğlu : Koronanın kesin tedavisi bulundu!!!
ABD'de yaşayan Prof. Dr. Mehmet Çilingiroğlu, koronavirüs ile ilgili heyecanlandıran bir haber verdi. Çilingiroğlu, rekombinant teknolojisi ile geliştirilen antikorların koronavirüs hastalarını ayakta tedavi ettiği söyledi. Çilingiroğlu ayrıca, aynı yöntemin koronavirüse yakalanan ABD Başkanı Trump'a da uygulandığının altını çizdi.
SAĞLIK Haberi
Mehmet Çilingiroğlu : Koronanın kesin tedavisi bulundu!!!

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'ın Twitter hesabından "Çok ama çok sevinçliyim" diyerek paylaşımda bulundu.Çilingiroğlu, geliştirilen antikorlar sayesinde koronavirüs salgınının biteceğini iddia etti.

Çilingiroğlu, "Çok ama çok sevinçliyim bu haberi sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyorum. Aylarca önce söylemiş olduğum bu virüsün kesin tedavisi olacağına inandığım Rekombinant teknolojisi ile geliştirilen Monoclonal antibodyler bu virüse karşı kesin tedavi olacak. Defolacak Kovid belası" ifadelerini kullandı.

 

REKOMBİNANT DNA TEKNOLOJİ NEDİR?

 

Rekombinant DNA teknolojisi, doğada kendiliğinden oluşması mümkün olmayan, çoğunlukla farklı biyolojik türlerden elde edilen DNA moleküllerinin, genetik mühendislik teknolojisiyle kesilmesine ve elde edilen farklı DNA parçalarının birleştirilmesi işlemlerini kapsayan bir teknolojidir.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Mehmet, Çilingiroğlu, :, Koronanın, kesin, tedavisi, bulundu!!!,
Yorumlar
Haber Yazılımı