kaşmir,kurutemizleme,yıkama,ütü
Dekorasyon Mimarlık Tasarım
Haber Detayı
14 Şubat 2021 - Pazar 17:34
 
BAŞKAN MİCAN PKK VE DESTEKÇİLERİNE ATEŞ PÜSKÜRDÜ!
YESEVİ ALPERENLER DERNEĞİ GENEL BAŞKANI KÜRŞAT MİCAN YAPTIĞI BASIN AÇIKLAMASINDA PKK VE DESTEKÇİLERİNE SERT SÖZLERLE YÜKLENDİ!
YAŞAM Haberi
BAŞKAN MİCAN PKK VE DESTEKÇİLERİNE ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

Yesevi Alperenler Derneği Genel Başkanı Kürşat Mican Gara'da hain terör örgütü PKK tarafından kaçırılarak bir mağarada alıkonulan ve kafalarına kurşun sıkılarak katledilen onüç sivil vatandaşımızın şehit edilmesiyle ilgili bir basın açıklması yaptı.

DÖKÜLEN BU KANLARA HEPİNİZİN ELİ BULAŞMIŞTIR!

Gara'da hain terör örgütü pkk tarafından şehit edilen onüç sivil vatandaşımızın ve askerlerimizin  şehadet haberi içimizi yakmış, vatanını, bayrağını, mukaddesatını canı pahasına seven milletimizin yüreğine ateşten korlar halinde düşmüştür. Türkiye Cumhuriyeti Devletimiz elbette bunu yerde bırakmayacak, bu hainliğin hesabını soracak,inlerini başlarına geçirecek, o hainleri kendi kanlarında boğacaktır.

 

SİYASİ RANT İÇİN İNSANLIĞINIZI UNUTTUNUZ!

Fakat yüreğimizi acıtan bir başka husus daha vardır. O da şudur ki; Binlerce insanımızın elinde kanı olan Pkk terör örgütünün siyasi uzantılarıyla siyasi çıkar için işbirliği yapan partilerin varlığıdır. Bu partiler bilsin ki; onlar da bu katliamlara, suikastlara, dökülen kanlara en az teröristler kadar ortaktırlar! Siyasi çıkar için İnsanlığınızı unuttunuz! Milli ve mukaddes değerleri, vatanperverliği elinizin tersiyle bir kenara ittiniz.

 

Hdp'lilere şirin görünmek, oy devşirmek, hükümete zarar vermek için meclisteki kravatlı teröristler ile en acılı günümüzde boy boy resim verenler, terörist cenazesine gidenler, siyasi rant için onlarla iş birliğine girerek, el sıkışarak, bir de utanmadan onlarla Anayasa yapmaya kalkanlar maşeri vicdanda suçludurlar, lekelidirler ve günü geldiğinde milletimiz bunun hesabını elbette soracaktır!

 

 

DEMİRTAŞ AZILI BİR TERÖRİSTTİR!

"Buna alışsanız iyi olur, daha biz başkan apo'nun heykelini dikeceğiz, heykelini!" diyerek nasıl bir azılı terörist olduğunu apaçık ilan eden Selahattin Demirtaş Teröristini övenler, hapiste ziyaret edenler, kahvaltıda buluşma özlemi çekenler, hapisten çıksın diye uğraş verenler;  Aziz Türk Milleti sizi asla unutmayacaktır! 

Gelinen nokta bir kez daha gösteriyor ki pkk ve siyasi uzantısı hdp asla Müslüman kürt kardeşlerimizin temsilcisi değildir. Haçlı zihniyetine hizmet eden vahşilerden oluşmuş, taşeron kan emici bir örgüttür ve sonu görünmüştür!

KAHROLSUN PKK VE DESTEKÇİLERİ!

 

VATAN, MİLLET, BAYRAK VE MUKADDESATIMIZ İÇİN ŞEHADET ŞERBETİ İÇEN TÜM ŞEHİTLERİMİZİ RAHMET, MİNNET VE HÜRMETLE YAD EDİYORUM!

Kaynak: Editör:
Etiketler: BAŞKAN, MİCAN, PKK, VE, DESTEKÇİLERİNE, ATEŞ, PÜSKÜRDÜ!,
Yorumlar
Haber Yazılımı