kaşmir,kurutemizleme,yıkama,ütü
Dekorasyon Mimarlık Tasarım
Haber Detayı
23 Şubat 2021 - Salı 17:35
 
AREV BEYLİKDÜZÜ'NE ŞAMPİYONLUK GETİRDİ
TSSF PALETLİ YÜZME C-D-E KATEGORİ İSTANBUL İL ŞAMPİYONASINDA BEYLİKDÜZÜ AREV OKULUNDA EĞİTİM GÖREN AYNI ZAMANDA AREV VAKFININ SPONSOR OLDUĞU SMAÇ SPOR KULÜBÜ YÜZME ŞUBESİNDE SPORCU OLAN ÖĞRENCİLER AYRI KATEGORİLERDE TOPLAM 26 MADALYA ALARAK ŞAMPİYON OLDULAR!
EĞİTİM Haberi
AREV BEYLİKDÜZÜ'NE ŞAMPİYONLUK GETİRDİ

TSSF Paletli Yüzme C-D-E Kategorileri İstanbul İl Şampiyonası 19-21 Şubat 2021 tarihleri arasında Beylikdüzü Olimpik Yüzme havuzunda gerçekleştirildi. İl genelinde 14 Kulüp 464 sporcunun katıldığı müsabakalarda Arev Okulu öğrencileri ve Smaç Yüzme Kulübü sporcuları üstün başarı göstererek, şampiyonluğu göğüsledi.

    

 

ALINAN DERECELER ŞU ŞEKİLDE;

*400 metre su üstü C Kategorisi Kızlarda Feyza Sarıhan 2.
*50 metre Su Üstü E Kategorisi Kızlarda İpek Çolak 1.
*100 metre ÇP E Kategorisi Kızlarda Ecrin Turan 1.
*100 metre ÇP E Kategorisi Erkeklerde Siyabed Demirtuyi 3.
*50 metre Su Üstü D Kategorisi Kızlarda Ela Bayır 1., Derin Görür 2.
*200 metre Su Üstü D Kategorisi  Kızlarda Sitran Demirtuyi 1., Ece Ayça Karabulut 3.
*200 metre Su Üstü C Kategorisi Kızlarda Feyza Sarıhan 3. 
*400 metre Su Üstü  D Kategorisi Kızlarda Hayat ÇALIŞKAN 2. oldu.

  

 


 
TSSF Spor Koordinatörü İrfan Kara’nın gerçekleştirdiği kapanış ve ödül törenlerinde sporcular, takdim edilen madalyaları sosyal mesafe nedeniyle kendileri taktılar.

 

Yarışlar, Covid 19 tedbirlerinden dolayı seyircisiz oynandı. Her spor kulübü için havuz kenarında ayrı alanlar oluşturuldu. Sporculara, sosyal mesafe ve maske kurallarına uygun bir şekilde bekleme alanı oluşturuldu. Ortak kullanım alanlarında periyodik hijyen çalışmaları yapıldı.

 


TSSF Başkanı Prof. Dr. Şahin Özen yaptığı açıklamada; “Katılan tüm spor kulüplerini ve sporcuları kutluyorum. Organizasyonda İstanbul İl Temsilcimiz Korhan Güler başta olmak üzere emeği geçen tüm kişi ve kuruluşlara ayrıca teşekkür ederim” dedi.

 


AREV OKULLARI Yönetim Kurulu Başkanı Vehbi Orakçı’da müsabakaların ardından Smaç Spor  Kulübünü, Ahmet Uslu’yu, Antrenör Miraç Ömer Uslu’yu, tüm hocaları ve öğrencileri tek tek tebrik ederek; “ Spor hayata tutunmanın, azimli olmanın, sabrı öğrenmenin, iradeyi kuvvetlendirmenin en isabetli ilacı, ruh ve beden sağlığımız için de en doğal şifa kaynağıdır.
Biz bu anlamda AREV OKULLARI ve AREV VAKFI olarak Sporu oldukça önemsiyor, hocalarımızı, sporcularımızı, gençlerimizi, çocuklarımızı hararetle destekliyoruz. Sene başında Beylikdüzümüzün nitelikli spor kulüplerinden SMAÇ YÜZME KULÜBÜYLE anlaşma yaparak birlikte çalışma kararı aldık. Hamdolsun meyvelerini topluyoruz. Bugün Ülke çapındaki başarılarıyla göğsümüzü kabartan , dereceye girerek 26 madalyayı ilçemize kazandıran öğrencilerimizi, sporcularımızı, hocalarını ve kıymetli ailelerini kutluyor, başarılarının devamını diliyorum.” Dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: AREV, BEYLİKDÜZÜ'NE, ŞAMPİYONLUK, GETİRDİ,
Yorumlar
Haber Yazılımı